Skip to main content
   +420 777 754 904
   info@dpokna.cz

O společnosti DECPLAST okna

Dodáváme výhradně české prémiové výrobky – jako dřevěná okna TWW – eurookna, dřevohliníková okna, plastová okna, vchodové i balkónové dveře, hliníkové dveře a zimní zahrady špičkové kvality, vyráběné vždy s ohledem na dosažení maximální energetické úspornosti.

Česká výroba

Zastupujeme tradiční výrobu oken OTHERM. Dokládáme k výrobkům certifikát ZARUČENĚ ČESKÁ OKNA. Jedná se o certifikaci původu produktů, kdy všechny technologické operace od spojení prvků rámů a křídel až do konečné finalizace jsou prováděny v České republice.

Kvalita

Díky používání kvalitních materiálů, můžeme zaručit barevnou stálost našich produktů. Již tradičně se obavy na barevnou stálost a způsob údržby vážou především na dřevěné prvky. Proto naše společnost investovala do robotické linky, která zaručuje naprostou vyváženost a kvalitu probarvení a impregnace dřevěných okenních a dveřních profilů.

Individuální přístup

Ať už máte zájem o jedno malé okénko, nebo desítky výplní pro velkou stavbu – naši obchodníci vám poskytnou jednotný servis a osobní přístup. Naši obchodní zástupci s Vámi vždy rádi prodiskutují všechny potřeby a požadavky, provedou Vás našim showroomem, kde si můžete vystavené prvky prohlédnout a vždy Vám doporučí pouze to nejlepší a nejvýhodnější řešení.

Tradice

Společnost DECPLAST okna je tradiční dodavatel oken již 25 roků.

Bezpečnost

V naší cenové nabídce nabízíme jako standardní zámky a kliky s vyšším stupněm bezpečnosti. Pro naše klienty to znamená, že okna již v základní nabídce budou montovaná se dvěmi bezpečnostními uzávěry v rámu okna na straně kliky. U dveří je pak standardní dodávka včetně bezpečnostní dveřní kliky a třístřelkový zámek s dvěma i.S body.

Záruka

Standardně nabízíme záruční dobu na naše výrobky po dobu 5-ti let, na mechanické části kování po dobu 2 let. Tato záruka se vztahuje i na montážní práce a zednické zapravení.

Poctivá česká práce

20 let tradice na trhu

Tisíce realizací

Minimum reklamací

Prvotřídní technologie

Férové ceny a jednání

Cenová kalkulace zdarma

do 24h Vás kontaktujeme