O společnosti DECPLAST okna s.r.o.

Dodáváme výhradně české prémiové výrobky - jako dřevěná okna TWW – eurookna, dřevohliníková okna, plastová okna, vchodové i balkónové dveře, hliníkové dveře a zimní zahrady špičkové kvality, vyráběné vždy s ohledem na dosažení maximální energetické úspornosti.
     

 

 

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ DECPLAST okna?

 • ČESKÁ VÝROBA

  ČESKÁ VÝROBA
  Naše výrobky mají certifikát českého puvodu. Asociace každoročně prověřuje původ oken prodávaných na českém trhu a vydává certifikát ZARUČENĚ ČESKÁ OKNA. Jedná se o certifikaci původu produktů, kdy všechny technologické operace od spojení prvků rámů a křídel až do konečné finalizace jsou prováděny v České republice.

 • KVALITA

  KVALITA
  Díky používání kvalitních materiálů, můžeme zaručit barevnou stálost našich produktů. Již tradičně se obavy na barevnou stálost a způsob údržby vážou především na dřevěné prvky. Proto naše společnost investovala do robotické linky, která zaručuje naprostou vyváženost a kvalitu probarvení a impregnace dřevěných okenních a dveřních profilů.

 • INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

  INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
  Ať už máte zájem o jedno malé okénko, nebo desítky výplní pro velkou stavbu – naši obchodníci vám poskytnou jednotný servis a osobní přístup. Naši obchodní zástupci s Vámi vždy rádi prodiskutují všechny potřeby a požadavky, provedou Vás našim showroomem, kde si můžete vystavené prvky prohlédnout a vždy Vám doporučí pouze to nejlepší a nejvýhodnější řešení.

 • TRADICE

  TRADICE
  Společnost DECPLAST okna je tradiční dodavatel oken již 20 roků.

 • BEZPEČNOST

  BEZPEČNOST
  V naší cenové nabídce nabízíme jako standardní zámky a kliky s vyšším stupněm bezpečnosti. Pro naše klienty to znamená, že okna již v základní nabídce budou montovaná se dvěmi bezpečnostními uzávěry v rámu okna na straně kliky. U dveří je pak standardní dodávka včetně bezpečnostní dveřní kliky firmy HOPPE a třístřelkový zámek s dvěma i.S body firmy MACO a Sigenia.

 • ZÁRUKA

  ZÁRUKA
  Standardně nabízíme záruční dobu na naše výrobky po dobu 5 až 10 let. Tato záruka se vztahuje i na montážní práce a zednické zapravení.