OKENNÍ A DVEŘNÍ KLIKY A MADLA

Okenní a dveřní kliky a madla

Kliky a madla jsou nejviditelnější částí celého systému kování oken a dveří a neoddělitelně plní také bezpečnostní funkce. Svým tvarem, materiálem a barvou vhodně doplňují okno a dveře jako celek a nesou tedy důležitou estetickou hodnotu. Kromě toho klika řídí celý systém okenního kování – podle toho, do jaké polohy jí umístíte, okno provede kýžený pohyb.

Jako standardní prvek na svých oknech a dveřích nabízíme kliky mezinárodní špičky ve svém oboru – nizozemské firmy HOPPE. Mezi konkurencí vynikají stupněm bezpečnosti, designem a kvalitou.

Okenní kliky SEKUSTIC

Okenní kliky Sekustic jsou patentově chráněné výrobky, které svým vnitřním mechanismem zabraňují proniknutí zlodějů do objektu pomocí manipulace s kováním. Okenní kliky s knoflíkem a se zámkem slouží k témuž – zafixují kování tak, aby s ním zvenčí nebylo možné manipulovat.

Bezpečnostní dveřní klika HOPPE

Dveřní kliky firmy Hoppe nabízí velmi snadnou montáž, vysokou variabilitu tvarů i materiálů. V současnosti přišla firma Hoppe na trh s unikátním čtyřhranem kování, který umožňuje velmi rychlé upevnění kliky.

DOPLŇKY

PARAPETY A MŘÍŽKY
KLIKY A MADLA
INTERIÉROVÉ ZASTÍNĚNÍ
EXTERIÉROVÉ ZASTÍNĚNÍ