INTERIÉROVÉ ZASTÍNĚNÍ

Interiérové horizontální žaluzie hliníkové a dřevěné

Nejběžnějším typem zastínění místnosti jsou horizontální žaluzie do oken. Nejvíce rozšířené, v kategorii horizontálních žaluzií, jsou žaluzie hliníkové. Pokud obdivujete spíše přírodní materiály, nabízíme vám také dřevěné žaluzie Woodlite. Hliníkové horizontální žaluzie do oken se v produktových řadách liší lamelami, způsobem uchycení a ovládání, a provedením horního profilu. Horizontální žaluzie nabízíme v široké barevné škále, aby mohly vhodně doplnit váš interiér.

Látkové žaluzie

Pro zákazníky, kteří hledají alternativu ke klasickým interiérovým žaluziím, nabízíme látkové zastínění a rolety na okna. Plissé, japonské stěny, klasické látkové rolety, ale i speciální zatemňovací rolety, které zcela pohlcují světlo. Zatemňovací rolety na okno jsou určeny zejména do administrativních budov a škol, protože je zde upřednostněná funkčnost před designem. Velmi populární jsou látkové plissé žaluzie, a japonské stěny, které výrazně oživí interiér a dodají mu nádech dle bašeho výběru. Pokud preferujete látkové zastínění a rádi dotváříte interiér domova, máme pro vás látkové rolety Sunlite, Rollite a Verra.

Meziskelní žaluzie

Našim zákazníkům nabízíme také instalaci meziskelních žaluzií. Žaluzie jsou ukryty uvnitř skla – ve dvojskle nebo trojskle. Ovládají se ručně nebo elektronicky pomocí rotačního magnetu umístěného na skle, takže není narušena těsnost skla, žaluzie se do skel montují už při výrobě. Elektronické ovládání meziskelních žaluzií má řídící jednotku skrytou v horní liště. Ovladač je možné umístit na sklo nebo lze žaluzie ovládat komfortně pomocí dálkového ovládání. Výhodami meziskelních žaluzií jsou pohodlná obsluha, životnost stejně dlouhá jako životnost okna či skla a možnost instalace i do velkých oken. Navíc regulují prostup tepla i slunečního záření a nenarušují meziskelní prostor. Samotná žaluzie je navíc chráněná proti mechanickému poškození skly.

DOPLŇKY

PARAPETY A MŘÍŽKY
KLIKY A MADLA
INTERIÉROVÉ ZASTÍNĚNÍ
EXTERIÉROVÉ ZASTÍNĚNÍ