EXTERIÉROVÉ ZASTÍNĚNÍ

Předokenní žaluzie

Předokenní žaluzie vytváří optimální prostředí z pohledu světelných a tepelných podmínek. Šetří náklady na klimatizaci a vytváří příjemné klima interiéru. Vedle stínicí a bezpečnostní funkce dotváří venkovní žaluzie vzhled vašeho domu. Dostupné jsou v mnoha barvách.

Exteriérové rolety

Vysoký stupeň zastínění, snižování hladiny venkovního hluku a vysoký termoregulační efekt jsou hlavní přednosti venkovních rolet. Venkovní rolety jsou velmi oblíbené na exponovaných místech vystavených povětrnostním vlivům. Hliníkové lamely plněné PUR pěnou nebo plastové lamely tvoří v zavřeném stavu celistvou plochu, která kompletně zastíní interiér a vytvoří obtížně zdolatelnou zábranu v případě vloupání. Venkovní rolety jsou určeny převážně pro montáž pod fasádu nebo zateplovací systém, proto je nutné počítat s integrováním rolet již ve fázi projektu.

Sítě proti hmyzu

Ochrana před obtížným hmyzem formou sítí proti hmyzu získává stále více na oblibě. V dnešní době jsme schopni vyhovět u okenních sítí veškerým požadavkům zákazníku jak z hlediska typu okna, pro který je síť vyrobena, tak z hlediska uchycení sítí na okno. Síťovinu tvoří skelné vlákno potažené plastem. Standardně se dodává v barvě šedé, ale je možné objednat i síťovinu černou.

DOPLŇKY

PARAPETY A MŘÍŽKY
KLIKY A MADLA
INTERIÉROVÉ ZASTÍNĚNÍ
EXTERIÉROVÉ ZASTÍNĚNÍ